ANTYZEGAR ścienny chodzący do tyłu ze zdjęciem Rozszerz

ANTYZEGAR ścienny chodzący do tyłu ze zdjęciem

Nowy

Anty-zegar ze zdjęciem na cyferblacie

Więcej szczegółów

18 Przedmioty

70,00 zł

brutto

ZEGAR CHODZĄCY DO TYŁU! Niespotykany zegar ścienny typu "anti-clock", w którym wskazówki odmierzają czas w kierunku przeciwnym jak dotychczas! Tak, tak wskazówki poruszają się w lewą stronę! Model ten posiada "lustrzaną" tarczę. Cyfry arabskie nie tylko zostały zamienione miejscami ale również każda z nich została wydrukowana jako swoje odbicie lustrzane.Dodatkowe utrudnienie? Patrząc na wprost może troszkę... Ale dzięki temu zabiegowi uzyskano dodatkowy bardzo użyteczny efekt. Gdy powiesimy ten zegar naprzeciwko lustra to jego odbicie w lustrze wygląda jak zegar tradycyjny (zarówno tarcza jak i ruch wskazówek). Doskonale sprawdza się w pomieszczeniach z lustrami np. w salonach fryzjerskich. Trochę trudno się przyzwyczaić ale efekt jest niesamowity !!! Zegar wsteczny to bardzo dobry trening dla Twojej orientacji i szybkiego logicznego myślenia. Musisz spróbować! Obudowa zegara wykonana jest z wysokiej klasy plastiku. Zegar posiada solidną ramkę w kolorze srebrnym. Dzięki zastosowaniu techniki natrysku koloru uzyskano efekt zmatowienia powierzchni. Zegar ten może stanowić bardzo oryginalny, niebanalny prezent. 

Anty Zegar Wskazówki chodza w lewą stronę

ANTY ZEGAR lub zegar wsteczny z TWOIM zdjęciem i dowolnym tekstem lub śmiesznym napisem. Specjalny uniwersalny prezent na każda okazję - możliwość umieszczenie zdjęcia, śmiesznego tekstu, imienia, ksywki, nicku. W cenie zegara nadruk na całej powierzchni cyferblatu. Cyferblat zegara laminowany folia błyszczącą. Ścienny zegar duży, plastikowy - srebrna matowa obudowa ze szklaną szybką. Średnica zegara 330 mm. Średnica cyferblatu 261 mm.

Absolutny HIT wśród zegarów - mechanizm kwarcowy - zasilany typową baterią AA - R6. Nadruk full kolor z jakością fotograficzną 300dpi na całej powierzchni cyferblatu. Cyferblat laminowany folią. Możliwość dowolnej modyfikacji cyferblatu, np. Zmiana kolory cyfr, dodanie obrysu wokół liter. Do wyboru kilka modeli oznaczeń godzin na cyferblacie. Tekst na zegarze może być wykonany dowolną dostępna CZCIONKĄ -->TABELA CZCIONEK

UWAGA! Prosimy o sprawdzanie stanu dostarczonej przesyłki przy doręczycielu. Brak sprawdzenia oraz protokołu uszkodzenia przesyłki podczas transportu, nie gwarantuje uwzględnienia przez naszą firmę reklamacji!TY zamawiasz - TY wybierasz - my produkujemy!

Gwarantujemy wykonanie zamówienia w 24 godziny.

ZAMÓWIENIE: Zarejestruj się w naszym sklepie. Wyślij do nas mailem zdjęcie oraz opis co ma być nadrukowane na zegarze. Zaproponuj tekst, czcionkę oraz numer cyferblatu. Koniecznie zachowaj ciągłość korespondencji mailowej!

Możliwe wykonanie zegara w trybie SUPEREKSPRES (nawet 1 godzina!)
Gwarancja: Terminowość - Dobra Jakość - Satysfakcja

 
Wysyłka - Płatności - Terminy --> ZOBACZ KOSZT WYSYŁKI

      Napisz do nas maila             

  Zadaj pytanie o szczegóły zamówienia zegara

WAŻNE Wybierz nuret cyferblatu antyzegara
Opakowanie Kartonik biały tekturowy
NIE ZAPOMNIJ Pracujemy Pn-Pt 9-17

Brak opini klientów

Napisz opinię

ANTYZEGAR ścienny chodzący do tyłu ze zdjęciem

ANTYZEGAR ścienny chodzący do tyłu ze zdjęciem

Anty-zegar ze zdjęciem na cyferblacie

Brak przewoźników dla tego produktu.