Super prezent Foto puzzle na Walentynki w kształcie serca Rozszerz

Super prezent Foto puzzle na Walentynki w kształcie serca

Nowy

FOTO puzzle serce

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

31,00 zł

brutto


Super pomysł na Walentynki: Foto puzzle z z TWOIMI zdjęciem w kształcie serca - dodajemy dowolny tekst lub dedykację. Uniwersalny - prezent na każdą okazję, w szczególności na Walentynki. Samodzielnie możesz zaprojektować niepowtarzalny prezent, zgodnie ze swoim pomysłem lub zdaj się na nas. W cenie projekt oraz nadruk formatu z jakością fotograficzną. Wymiary puzzli to: 19 x 19 cm.- 86 elementów do ułożenia. Standardowo (1 - 2 zdjęcia plus dowolny napis / dedykacja).


Projekt całkowicie GRATIS!


Szukasz natchnienia? Pamiętaj, najważniejszy jest pomysł i dostępne zdjęcie: zobacz naszą GALERIĘ PROJEKTÓW. Jeśli znajdziesz tam coś ciekawego napisz o tym do nas. Zarejestruj się w naszym sklepie. Podeślij swoje zdjęcia (max 2 sztuki) oraz tekst jaki mamy umieścić na puzzlach w kształcie serca. 


WAŻNE wskazówki techniczne: Wielkość zdjęcia nie może być mniejsza niż 300 kB - czym lepsze zdjęcie (większa rozdzielczość) - tym efekt będzie lepszy - nie kompresuj zdjęć! Jeśli przygotowany przez nas projekt się spodoba - zamów oficjalnie puzzle - my przystępujemy do produkcji. Zachowaj ciągłość korespondencji!


Jak najszybciej zamówić produkt? --> ZOBACZ


      Napisz do nas maila             

  Zadaj pytanie o szczegóły zamówienia puzzli

WAŻNE Zdjęcie musi być w dobrej rozdzielczości
Opakowanie Torebka foliowa
NIE ZAPOMNIJ Nie zapomnij wysłac do nas zdjęć

Brak opini klientów

Napisz opinię

Super prezent Foto puzzle na Walentynki w kształcie serca

Super prezent Foto puzzle na Walentynki w kształcie serca

FOTO puzzle serce

Brak przewoźników dla tego produktu.