FOTO ramka cyfrowa LCD 7" Rozszerz

FOTO ramka cyfrowa LCD 7"

Nowy

Ramki cyfrowe LCD 7 cali

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

242,00 zł

brutto

Nowoczesny gadżet jako prezent dla najbliższych, stroniących od nowoczesnej techniki cyfrowej. Bardzo często spotykamy seniorów, dla których oglądanie zdjęć cyfrowych w komputerze jest problemem. Dlatego zafunduj najbliższym oryginalne rozwiązanie tego problemu. Skopiuj na kartę SD lub zwykłą pamięć USB wszystkie dostępne zdjęcia z aparatów cyfrowych, komórek lub z internetu. Tak przygotowana prezentację podaruj wraz z foto-ramką najbliższym. Foto-ramka w standardzie nie zawiera pamięci zewnętrznej! Ramka jest w bardzo uniwersalne kolorystyce: czarna błyszcząca ramka naokoło wyświetlacza LCD oraz bezbarwna polerowana pleksa naokoło czarnej ramki. Wymiary fotoramki LCD: 229 x 234 x 32 mm. Wyświetlacz TFT 7 cali rozdzielczość: 780 x 234 piksele. Format wyświetlanych zdjęć jpg. Regulacja czasu wyświetlania poszczególnych zdjęć w prezentacji, cofania, zatrzymania. W zestawie, zasilacz zewnętrzny oraz plastikowa podpórka do postawienia ramki w pionie. Możliwość zawieszania na ścianie. Gwarantujemy zadowolenie osoby obdarowanej tak przygotowanym upominkiem.

Za dopłatą możliwe umieszczenie niewielkiej blaszki z nadrukiem w technologi Sublimacja - GRAWERTON.Najszybszy sposób zamawiania prezentu w naszym sklepie:Zarejestruj się w naszym sklepie.

Złóż oficjalnie zamówienie na wybrane upominki.
Od tego momentu przystępujemy do realizacji zamówienia Gwarancja 24 h.
Koniecznie zachowaj ciągłość korespondencji. Z naszej strony jesteś automatycznie informowany o stanie twojego zamówienia.

Jak najszybciej zamówić produkt? --> ZOBACZ


      Napisz do nas maila             

  Zadaj pytanie o nadruk na FOTO ramce

Kilka real zdjęć naszych FOTO ramek LCD:WAŻNE Za dopłatą możliwy nadruk napisu
Opakowanie Kolorowy karton
NIE ZAPOMNIJ Pracujemy Pn-Pt 9-17

Brak opini klientów

Napisz opinię

FOTO ramka cyfrowa LCD 7"

FOTO ramka cyfrowa LCD 7"

Ramki cyfrowe LCD 7 cali

Brak przewoźników dla tego produktu.