Prezenty SUPEREKSPRES

W przeciwieństwie do konkurencji - wszystkie nadruki wykonujemy na miejscu, w siedzibie firmy. Zależy Ci na upominku "na wczoraj"? Zapomniałeś o prezencie? Skorzystaj z naszej opcji SUPEREKSPRES - Trochę więcej to kosztuje (+25,00zł do każdego produktu), ale gwarantujemy realizację zamówionego upominku w ciągu max 3 godzin! Dla zamówień ekspresowych umożliwiamy odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy do godziny 20:00. W grę wchodzi również opcja dostawy na terenie Warszawy tego samego dnia w godzinach wieczornych (17:00 - 21:00) przez naszego kierowcę! 

Tego nie zaoferuje żadna firma z upominkami na zamówienie  w Warszawie!

Płacisz - wymagasz - reszta to już nasz problem!


WAŻNE:

Aby bardzo szybko zrealizować pomysł na prezent - zarejestruj się w naszym sklepie (abyśmy mieli kontakt zwrotny). Koniecznie zadzwoń lub skorzystaj z kontaktu G-G lub SKYPE. Zaznacz w rozmowie, że sprawa jest bardzo pilna - "na wczoraj". Określ, co mamy wyprodukować, zaproponuj jakiś motyw nadruku. Sprawdź jakie "wejściowe" materiały posiadasz np. zdjęcia. PILNIE prześlij to wszystko do nas mailem - w temacie wpisz drukowanymi literami magiczne słowo SUPEREKSPRES. Nasz grafik ekspresowo wykona projekt - wizualizację i odeśle do Ciebie mailem do ostatecznej akceptacji. Musisz w mailu zwrotnym oficjalnie zaakceptować wysłany od nas projekt. Jeśli tylko otrzymamy akceptację - przystępujemy do realizacji. W tym czasie musisz ponownie zalogować się w naszym sklepie i złożyć oficjalne zamówienie - zaznacz SUPEREKSPRES!      Od tego momentu, gwarantujemy wykonanie zlecenia w czasie do 3 godzin.

Często trwa to tylko 1 godzinę!


Wygrywaliśmy już zakłady z naszymi klientami. Kto szybciej? Klient przyjedzie do nas po odbiór czy my wykonamy upominek? Chcesz się założyć?? Poinformuj nas o tym! Często przyjmujemy takie zakłady. Jeśli zakład przegramy - gwarantujemy ciekawy upominek lub rabat za SUPEREKSPRES.