Super prezent Foto puzzle ze zdjęciem A4 - 96 elementów Rozszerz

Super prezent Foto puzzle ze zdjęciem A4 - 96 elementów

Nowy

FOTO puzle na prezent

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

40,00 zł

brutto

Super pomysł na upominek: Foto puzzle z z TWOIMI zdjęciami. Ty wysyłasz do nas zdjęcia - my całkowicie GRATIS dodajemy dowolny tekst lub dedykację. Uniwersalny prezent na każdą okazję. Samodzielnie możesz zaprojektować niepowtarzalny prezent, zgodnie ze swoim pomysłem lub zdaj się na nas. W cenie duży nadruk formatu A4. Puzzle zawierają błyszczące drobinki odbijające światło, przez co wyglądają jeszcze efektowniej! Wymiary puzzli to aż: 19 x 28 cm.- 96 elementów do ułożenia. Standardowo (2-3 zdjęcia plus dowolny napis). Uwaga - kolory na naszych puzzlach wychodzą intensywniej niż na zdjęciach.

Projekt całkowicie GRATIS!


Szukasz natchnienia? Pamiętaj, najważniejszy jest pomysł i dostępne zdjęcie: zobacz naszą GALERIĘ PROJEKTÓW. Jeśli znajdziesz tam coś ciekawego napisz o tym do nas. Zarejestruj się w naszym sklepie. Podeślij swoje zdjęcia (max 3 sztuki) oraz tekst jaki mamy umieścić na kubku. 


WAŻNE wskazówki techniczne: Wielkość zdjęcia nie może być mniejsza niż 300 kB - czym lepsze zdjęcie (większa rozdzielczość) - tym efekt będzie lepszy - nie kompresuj zdjęć! Jeśli przygotowany przez nas projekt się spodoba - zamów oficjalnie puzzle - my przystępujemy do produkcji. Zachowaj ciągłość korespondencji!


Jak najszybciej zamówić produkt? --> ZOBACZ


DODATKOWO: Możesz kupić Foto pudełko na puzzle ze zdjęciem.


      Napisz do nas maila             

  Zadaj pytanie o szczegóły zamówienia puzzli

WAŻNE Zdjęcie musi być w dobrej rozdzielczości
Opakowanie Torebka foliowa
NIE ZAPOMNIJ Opisać co mamy umieścić na puzzlach

Brak opini klientów

Napisz opinię

Super prezent Foto puzzle ze zdjęciem A4 - 96 elementów

Super prezent Foto puzzle ze zdjęciem A4 - 96 elementów

FOTO puzle na prezent

Brak przewoźników dla tego produktu.